Glede na to, kako je Mahkovic na zacetku leta govoril o verjetnosti
ustnega izpita za posameznika ("ce pises prvega 0, drugega 100 je
manjsa verjetnost kot ce pises obratno"), mora biti po mojem samo
povprecje nad 50.On 20/01/06, Jernej Logar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Kaksna je situacija tle s kolokviji...A je treba imet oba nad 50% al > je dost, da je povprecje nad 50%? > > LP
