Glede na to, kako je Mahkovic na zacetku leta govoril o verjetnosti
ustnega izpita za posameznika ("ce pises prvega 0, drugega 100 je
manjsa verjetnost kot ce pises obratno"), mora biti po mojem samo
povprecje nad 50.


On 20/01/06, Jernej Logar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Kaksna je situacija tle s kolokviji...A je treba imet oba nad 50% al
> je dost, da je povprecje nad 50%?
>
> LP

Reply via email to