Ars. Oba kolokvija skupaj nad 50, vsak posamezen vsaj 40. Vsaj tako je bilo, ko sem bil se pozoren na to.
On 20/01/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Jeba. :) > Povprečje 50. Ne vem zakaj bi bilo kako drugače. (A je kje?) >
Ars. Oba kolokvija skupaj nad 50, vsak posamezen vsaj 40. Vsaj tako je bilo, ko sem bil se pozoren na to.
On 20/01/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Jeba. :) > Povprečje 50. Ne vem zakaj bi bilo kako drugače. (A je kje?) >