Kaksna je situacija tle s kolokviji...A je treba imet oba nad 50% al je dost, da je povprecje nad 50%?
LP On 1/20/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Najprej bi se lahko zvedelo, kaksni so rezultati :) > > > On 20/01/06, x y <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdaj bi pa lahko se še izvedelo kako bo z ustnimi. > > >
