Zdravo!

Jao, kako mene ze zabava vsa ta neresnost. Kaj je zadnje case kaj v
zraku? Ker to je pa res ze zabavno. Jaz sploh vec nimam obcutka, da
hodim na faks. Bolj na kaksen krozek, kjer se dela pac koliko ima kdo
cas.

In smejal bi se ... ce ne bi bilo zalostno.


Mitar

Reply via email to