na to vprašanje ti sam stvarnik ne bi znal odgovorit;)
On 1/19/06, Klemen <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Bo jutri ali ne bo? > Lp, Klemen >
na to vprašanje ti sam stvarnik ne bi znal odgovorit;)
On 1/19/06, Klemen <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Bo jutri ali ne bo? > Lp, Klemen >