>Na oglasni deski za TS je napisano, da bodo rezultati kolokvija znani >do konca tedna. Ker to po Murphyju verjetno pomeni, da bodo znani v >petek, me zanima, kako bo to vplivalo na prvi rok ustnega dela izpita. >Bo ta rok propadel in bomo vsi prisli na vrsto v torek, 24.1.? > >lep pozdrav, >Domen Gostincar > > Če niste naredili s kolokviji, boste (zaradi podaljšanja, popravljanje 120 izpitov pač ni šala) imeli možnost prijaviti se na rok 31.1. ali na rok v februarju (datum bo objavljen naknadno).
Lp, Rajko Mahkovic
