>Na oglasni deski za TS je napisano, da bodo rezultati kolokvija znani
>do konca tedna. Ker to po Murphyju verjetno pomeni, da bodo znani v
>petek, me zanima, kako bo to vplivalo na prvi rok ustnega dela izpita.
>Bo ta rok propadel in bomo vsi prisli na vrsto v torek, 24.1.?
>
>lep pozdrav,
>Domen Gostincar
>
>
Če niste naredili s kolokviji, boste (zaradi podaljšanja, popravljanje
120 izpitov pač ni šala) imeli možnost prijaviti se na
rok 31.1. ali na rok v februarju (datum bo objavljen naknadno).

Lp, Rajko Mahkovic

Reply via email to