Zdej a to pomen da bo tako kot pri OTIju, ko je na koncu vedno ostalo se 10
ljudi, ki jih je narocil za kdaj drugic, al bo pa sam ocene vpisal :)

Mimogrede. @xy kje so oni boljsi zapiski? So v digitalni obliki :)

Lp


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tine
Sent: Tuesday, January 24, 2006 11:39 AM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] TS ustni

http://klee.fri.uni-lj.si/ts/zapiski.htm

Drugace sem pa bil pri prof. eno uro nazaj, je reku da bo dal v kratkem gor
liste, torej bi ze mogli bit. V sredo NE BO ustnih torej samo petek in
cetrtek. Je reku da ima v planu 12 ljudi na uro. To znese 5 min na enga, ce
odstejes menjavo skozi vrata, da ta najde, vpise ti ostane kake 2min za
ustnega...

lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Number
One
Sent: 24. januar 2006 11:42
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] TS ustni

Samo v primeru, ce ga bo uspel pravocasno rezervirat. :)

Mimogrede. A mi lahko kdo poslje link do prosojnic oz. zapiskov s predavanj
TS? Tnx!

 

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of x y
Sent: Tuesday, January 24, 2006 11:24 AM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TS ustni

Number One: Pretiravaš. Ustni so v Mahkovicevem kabinetu.





Reply via email to