Dobnikar je rabil 2 minutki za 3 vprasanja... Vec kot prevec, da se vidi, da ne ves ;) Upajmo, da bo dobre volje pa da bo vec ali manj samo lepo pozdravil kolege in kolegice. :)
lp, Samo On 1/25/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na > zalost, vec kot prevec :/ > > > Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za vsakega > > 5 min? > > > > > > > > lp luka > > > >
