Dobnikar je rabil 2 minutki za 3 vprasanja... Vec kot prevec, da se
vidi, da ne ves ;) Upajmo, da bo dobre volje pa da bo vec ali manj
samo lepo pozdravil kolege in kolegice. :)

lp,

Samo



On 1/25/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na
> zalost, vec kot prevec :/
>
> > Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za vsakega
> > 5 min?
> >
> >
> >
> > lp luka
> >
>
>

Reply via email to