Glej, kot primer je navedel inzenirske oblike delta funkcije (ki so 3) in, ce se prav spomnim, rekel tudi, da bo zadosti da poves eno od teh treh. Vec je kul, manj pa ne. Zato sem skoraj ziher, da vsak dobi eno vprasanje. Upam da ne bo tako, ampak pricakujem pa, da bo.
On 25/01/06, luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > ALoha! > > ej a je to tko zihr al predvidevas...kt mam jest v petek se eno zadevo..pa > bi tko bl na zihr vedu > > > lp luka >
