ALoha! ej a je to tko zihr al predvidevas...kt mam jest v petek se eno zadevo..pa bi tko bl na zihr vedu
lp luka On 1/25/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na > zalost, vec kot prevec :/ > > > Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za > vsakega > > 5 min? > > > > > > > > lp luka > > > >
