Neki ste omenjal inzinirske modele delta funkcije, kot eno moznih vprasanj
ce se ne motim in pa kanonicne oblike. Ce lahko kdo ki to ve napise.

Hvala

-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Samo Šela
Poslano: 25. januar 2006 18:07
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni

Dobnikar je rabil 2 minutki za 3 vprasanja... Vec kot prevec, da se
vidi, da ne ves ;) Upajmo, da bo dobre volje pa da bo vec ali manj
samo lepo pozdravil kolege in kolegice. :)

lp,

Samo



On 1/25/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na
> zalost, vec kot prevec :/
>
> > Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za
vsakega
> > 5 min?
> >
> >
> >
> > lp luka
> >
>
>


Reply via email to