Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a):
> Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem
> vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta
> vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.

1. En pisni ti velja eno leto.
2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije.
3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za 
bleferje
4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. dobis 
VP, pisni ti se vedno velja
5. Ce znas dovolj, si pa zmagov

lp,
g.

Reply via email to