Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a): > Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem > vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta > vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.
1. En pisni ti velja eno leto. 2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije. 3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za bleferje 4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. dobis VP, pisni ti se vedno velja 5. Ce znas dovolj, si pa zmagov lp, g.
