Zivjo! Ehmmm zanima me kater dodatne snovi smo vse vzeli? ker me nazalost prvi teden januarja ni bilo na predavanjih.... zanima me predvsem ce smo vzeli Earleyev algoritem za spolsno kontekstno-neodvisno analizo in pa Komplemnet ohranja deterministicne kontekstno-neodvisne jezike. hvala aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za ustni ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal.
-- Lp, Jernej
