Zivjo!
Ehmmm zanima me kater dodatne snovi smo vse vzeli? ker me nazalost prvi
teden januarja ni bilo na predavanjih.... zanima me predvsem ce smo vzeli
Earleyev algoritem za spolsno kontekstno-neodvisno analizo in pa Komplemnet
ohranja deterministicne kontekstno-neodvisne jezike.
hvala
aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za ustni
ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal.

--
Lp,

Jernej

Reply via email to