ah... kaj res nihce neve kaj smo vse vzel? ahjoj....

On 1/31/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za
> > ustni ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal.
>
> Joj pa res. Naj mu kdo pise in ga spomni.
>
>
> Mitar
>
>


--
Lp,

Jernej

Reply via email to