ah... kaj res nihce neve kaj smo vse vzel? ahjoj.... On 1/31/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > aja pa se nekaj mogoce kdo ve ce se kje nahajajo vprasanja za TOR1 za > > ustni ker je Vilfan na zadnjih predavanjih omenil da jih bo dal. > > Joj pa res. Naj mu kdo pise in ga spomni. > > > Mitar > >
-- Lp, Jernej
