Zivjo! Pri cvs mej liste ssabo da bos naredu repozitorij. Pol ti pa rece neki u stilu simuliraj konflikt. In to nardis pa je kul.
Lp, Domen On 2/13/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zivjo! > ehmm kaj moramo imeti sabo na zagovor tudi CVS tisti repozitorij cel > narejen > oz. to preverja sploh ali ga samo zanima tvoje znanje CVS-a? > aja pa se neka ce mogoce se kdo spomni kda je zagovor v sredo ker stran > spet > ne dela. > hvala > > -- > Lp, > > Jernej >
