Zivjo!
Pri cvs mej liste ssabo da bos naredu repozitorij. Pol ti pa rece neki u
stilu simuliraj konflikt. In to nardis pa je kul.

Lp, Domen

On 2/13/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zivjo!
> ehmm kaj moramo imeti sabo na zagovor tudi CVS tisti repozitorij cel
> narejen
> oz. to preverja sploh ali ga samo zanima tvoje znanje CVS-a?
> aja pa se neka ce mogoce se kdo spomni kda je zagovor v sredo ker stran
> spet
> ne dela.
> hvala
>
> --
> Lp,
>
> Jernej
>

Reply via email to