ehmm liste? hmmm mislis tista navodila za nalogo? On 2/14/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zivjo! > Pri cvs mej liste ssabo da bos naredu repozitorij. Pol ti pa rece neki u > stilu simuliraj konflikt. In to nardis pa je kul. > > Lp, Domen > > On 2/13/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Zivjo! > > ehmm kaj moramo imeti sabo na zagovor tudi CVS tisti repozitorij cel > > narejen > > oz. to preverja sploh ali ga samo zanima tvoje znanje CVS-a? > > aja pa se neka ce mogoce se kdo spomni kda je zagovor v sredo ker stran > > spet > > ne dela. > > hvala > > > > -- > > Lp, > > > > Jernej > > >
-- Lp, Jernej
