za vpisat nesi n FMF pa ti bo v roku par dni podpisal..

On 3/15/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Sam en prasanje. A je komu ze slucajno prfox vpisal v E-studenta? In ali
> so
> bli ze vpisi v index mogoce?
>
> LP, Domen
>

Reply via email to