za vpisat nesi n FMF pa ti bo v roku par dni podpisal..
On 3/15/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Sam en prasanje. A je komu ze slucajno prfox vpisal v E-studenta? In ali > so > bli ze vpisi v index mogoce? > > LP, Domen >
za vpisat nesi n FMF pa ti bo v roku par dni podpisal..
On 3/15/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Sam en prasanje. A je komu ze slucajno prfox vpisal v E-studenta? In ali > so > bli ze vpisi v index mogoce? > > LP, Domen >