ok tnx!

LP, Domen

On 3/15/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> za vpisat nesi n FMF pa ti bo v roku par dni podpisal..
>
> On 3/15/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Sam en prasanje. A je komu ze slucajno prfox vpisal v E-studenta? In ali
> > so
> > bli ze vpisi v index mogoce?
> >
> > LP, Domen
> >
>

Reply via email to