ok tnx! LP, Domen
On 3/15/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > za vpisat nesi n FMF pa ti bo v roku par dni podpisal.. > > On 3/15/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Sam en prasanje. A je komu ze slucajno prfox vpisal v E-studenta? In ali > > so > > bli ze vpisi v index mogoce? > > > > LP, Domen > > >
