V našem interesu ... nam dol visi, ker nam ne bo več predaval. Za bodočo generacijo pa bo profesura katastrofa. Zrnec je tako poln samega sebe, da mu niti jaz v najboljsih dnevih ne sezem do kolen!
Dvigovanje telefona, površno reševanje nalog, redno zamujanje na vaje, ignorantski odnos na ogledu izpitov, obveščanje o odpadlih vajah in spremebah urnika eno uro prej ... Predvsem pa vzvišen odnos do študentov. Tipo naj najprej dojame, da je on na faksu za študente, ne obratno. Potem se mu da prosto pot. Lp, -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of zvezda severnica Sent: Thursday, March 16, 2006 6:09 PM To: [email protected] Subject: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB Dr. Aljaž Zrnec (asistent za PB) kandidira za funkcijo višjega predavatelja. Potrditi (oz. odobriti) ga mora tudi študentski svet FRI (jaz nisem v svetu). Za zdaj ga še niso potrdili, zaradi različnih pritožb na njegovo delo in odnos do študentov (npr. printanje doktorske naloge v času zagovorov seminarskih, neprijaznost na ogledu izpitov, narekovanje rešitev nalog namesto reševanja, sprejemanje telefonskih klicev med vajami ...) Res pa je tudi, da je isti asistent odobril izredni rok iz PB, kar mu lahko štejemo samo za dobro. Če bo š. svet prejel tudi kakšno uradno pritožbo v pisni obliki (npr. v imenu študentov 3. letnikov informatike oz. programske opreme), potem bo kandidaturo zavrnil. Če uradne pritožbe ne bo, bo asistent dr. Zrnec verjetno napredoval v višjega predavatelja (to je pač stopnica na poti do naziva profesor). Torej ali študentje podpiramo Zrncevo kandidaturo za višjega predavatelja in kasneje morda za profesorja? Odločitev je naša. Ali želimo, da prej spremeni svoj odnos do študentov? (če bi ga naša pritožba vzpodbudila k pozitivnim spremembam) Kakšno je vaše mnenje? Bo kdo sestavil pritožbo (če je to sploh v našem interesu)? Lp!
