hm... ko tkole razmišljam, se sprašujem, kaj je bolje za mene; tak asistent ali tak profesor?
On 3/16/06, zvezda severnica <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Dr. Aljaž Zrnec (asistent za PB) kandidira za funkcijo višjega > predavatelja. > Potrditi (oz. odobriti) ga mora tudi študentski svet FRI (jaz nisem v > svetu). Za zdaj ga še niso potrdili, zaradi različnih pritožb na njegovo > delo in odnos do študentov (npr. printanje doktorske naloge v času > zagovorov > seminarskih, neprijaznost na ogledu izpitov, narekovanje rešitev nalog > namesto reševanja, sprejemanje telefonskih klicev med vajami ...) Res pa > je > tudi, da je isti asistent odobril izredni rok iz PB, kar mu lahko štejemo > samo za dobro. Če bo š. svet prejel tudi kakšno uradno pritožbo v pisni > obliki (npr. v imenu študentov 3. letnikov informatike oz. programske > opreme), potem bo kandidaturo zavrnil. Če uradne pritožbe ne bo, bo > asistent > dr. Zrnec verjetno napredoval v višjega predavatelja (to je pač stopnica > na > poti do naziva profesor). > Torej ali študentje podpiramo Zrncevo kandidaturo za višjega predavatelja > in > kasneje morda za profesorja? Odločitev je naša. Ali želimo, da prej > spremeni > svoj odnos do študentov? (če bi ga naša pritožba vzpodbudila k pozitivnim > spremembam) Kakšno je vaše mnenje? Bo kdo sestavil pritožbo (če je to > sploh > v našem interesu)? > Lp! > -- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
