Jest sem defenitivno proti, ker je mudel totalni podn, niti podrazno ne
privoščim temu faksu in našim zanamcem takega bedaka. Tapru se anj nauči bit
asistent.

LP, Blaž.H

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Jernej Vrcko
Sent: Thursday, March 16, 2006 6:38 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] asistent pri PB oz. OPB

hm... ko tkole razmišljam, se sprašujem, kaj je bolje za mene; tak asistent
ali tak profesor?

On 3/16/06, zvezda severnica <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Dr. Aljaž Zrnec (asistent za PB) kandidira za funkcijo višjega
> predavatelja.
> Potrditi (oz. odobriti) ga mora tudi študentski svet FRI (jaz nisem v
> svetu). Za zdaj ga še niso potrdili, zaradi različnih pritožb na njegovo
> delo in odnos do študentov (npr. printanje doktorske naloge v času
> zagovorov
> seminarskih, neprijaznost na ogledu izpitov, narekovanje rešitev nalog
> namesto reševanja, sprejemanje telefonskih klicev med vajami ...) Res pa
> je
> tudi, da je isti asistent odobril izredni rok iz PB, kar mu lahko štejemo
> samo za dobro. Če bo š. svet prejel tudi kakšno uradno pritožbo v pisni
> obliki (npr. v imenu študentov 3. letnikov informatike oz. programske
> opreme), potem bo kandidaturo zavrnil. Če uradne pritožbe ne bo, bo
> asistent
> dr. Zrnec verjetno napredoval v višjega predavatelja (to je pač stopnica
> na
> poti do naziva profesor).
> Torej ali študentje podpiramo Zrncevo kandidaturo za višjega predavatelja
> in
> kasneje morda za profesorja? Odločitev je naša. Ali želimo, da prej
> spremeni
> svoj odnos do študentov? (če bi ga naša pritožba vzpodbudila k pozitivnim
> spremembam) Kakšno je vaše mnenje? Bo kdo sestavil pritožbo (če je to
> sploh
> v našem interesu)?
> Lp!
>



--
J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.


Reply via email to