Zdravo!

> Ostalega sploh ne bom, se mi ne da vec. Zrnecu lahko edin se liziko
> kupim, da si jo bo v rit utaknu.

Res je. Debata je postala nekonstruktivna. Naj vsak razmisli sam in se
odloci glede tega.

> Samo se tole. Napredovanje JE PRIVILEGIJ IN NE PRAVICA !!!

Pravilen vrstni red in postopek pa je pravica.


Mitar

Reply via email to