Zdravo! > Ostalega sploh ne bom, se mi ne da vec. Zrnecu lahko edin se liziko > kupim, da si jo bo v rit utaknu.
Res je. Debata je postala nekonstruktivna. Naj vsak razmisli sam in se odloci glede tega. > Samo se tole. Napredovanje JE PRIVILEGIJ IN NE PRAVICA !!! Pravilen vrstni red in postopek pa je pravica. Mitar
