its all a joke man :) banalnost vsega je smesna

LP, Domen

On 3/30/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Oj!
>
> Jernej Vrcko pravi:
> > *Torej veste kaj vam je storiti:*
> > *1.**       **Takoj pođljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, *
> > *2.**       **Razpođljite takđno obvestilo na čim več naslovov vađih
> znancev
> > in prijateljev, ki imajo sklenjeno naročniđko razmerje. *
>
> Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka prepričuješ ljudi naj
> nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne prepričuješ, da pustijo
> prenosnike doma, ker jih zadnje čase ful kradejo po fakultetah?
>
> LP, Simon
> --
> Simon Striker
> Rusjanov trg 2
> 1000 Ljubljana      +38641473856
> Europe (Slovenia)
>
> E-mail: [EMAIL PROTECTED]
>
>

Reply via email to