its all a joke man :) banalnost vsega je smesna LP, Domen
On 3/30/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Oj! > > Jernej Vrcko pravi: > > *Torej veste kaj vam je storiti:* > > *1.** **Takoj pođljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, * > > *2.** **Razpođljite takđno obvestilo na čim več naslovov vađih > znancev > > in prijateljev, ki imajo sklenjeno naročniđko razmerje. * > > Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka prepričuješ ljudi naj > nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne prepričuješ, da pustijo > prenosnike doma, ker jih zadnje čase ful kradejo po fakultetah? > > LP, Simon > -- > Simon Striker > Rusjanov trg 2 > 1000 Ljubljana +38641473856 > Europe (Slovenia) > > E-mail: [EMAIL PROTECTED] > >
