Glej pa če vas moti samo to da je petek, pa zakaj nebi potem kolokvij premikali naprej, kakor vem sta omenjena tudi: # torek, 30.5, ob 20h # sreda, 31.5, ob 20h Pa mislem da ti bodo nekateri povedali da imajo gužvo :)
LP, Blaž -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec Sent: Sunday, May 21, 2006 8:50 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Ce bi ti hotli v petek bi bili se kako glasni na menjavo z cetrtkom. Sedaj smo prisli z izgovorov da imate ne vem kaj vse splanirano, na to da je en dan vec. Naj se kdo ki ni napisal svojega mnenja pove. Da ne boste pol rekli da niste vedli! Da se potem na podlagi vecine sporoci asistentu.
