Organiziraj piknik za študente 3. letnika pa ga bomo mel ane;-))
Drgac pa mislim da mormo bit kolegialni do dolegon iz FMFja Lp Matej -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto: [EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec Sent: Sunday, May 21, 2006 9:08 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Kaj zdaj hodimo na fax al na piknike? Ce bi nas vsaj vse povabli da bi meli pol vsi razlog:-) lol
