Organiziraj piknik za študente 3. letnika pa ga bomo mel ane;-))



Drgac pa mislim da mormo bit kolegialni do dolegon iz FMFja





Lp Matej



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:
[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec
Sent: Sunday, May 21, 2006 9:08 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij



Kaj zdaj hodimo na fax al na piknike? Ce bi nas vsaj vse povabli da bi

meli pol vsi razlog:-) lol

Reply via email to