Kot je bilo ze receno, imamo logiki v torek ze en kolokvij (digitalna tehnika). Jaz osebno dveh kolokvijev v istem dnevu ne bi imel.
On 21/05/06, RideR <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Glej pa če vas moti samo to da je petek, pa zakaj nebi potem kolokvij premikali naprej, kakor vem sta omenjena tudi: # torek, 30.5, ob 20h # sreda, 31.5, ob 20h Pa mislem da ti bodo nekateri povedali da imajo gužvo :) LP, Blaž
-- lp, Domen Gostincar
