Kot je bilo ze receno, imamo logiki v torek ze en kolokvij (digitalna
tehnika). Jaz osebno dveh kolokvijev v istem dnevu ne bi imel.


On 21/05/06, RideR <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Glej pa če vas moti samo to da je petek, pa zakaj nebi potem kolokvij
premikali naprej, kakor vem sta omenjena tudi:
# torek, 30.5, ob 20h
# sreda, 31.5, ob 20h
Pa mislem da ti bodo nekateri povedali da imajo gužvo :)

LP, Blaž



--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to