Zdravo! > Ankete se izpolnjujejo za eno leto za nazaj, tko da res ne vem kdaj smo mel > mi priloznost povedat kaj si mislimo o njem.
Ankete so se resevale pred dvema (ali tremi?) tednoma na predavanjih. Mitar
Zdravo! > Ankete se izpolnjujejo za eno leto za nazaj, tko da res ne vem kdaj smo mel > mi priloznost povedat kaj si mislimo o njem.
Ankete so se resevale pred dvema (ali tremi?) tednoma na predavanjih. Mitar