Sej ce bi zjutri ko se zbudim bil preprican da bo profesor trezen in pripravljen predavat snov bi se mogoce celo potrudu in prisel, ceprav bi glede na kvaliteto predavanj se vedno mal razmislu, preden bi se odpovedal spancu.
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Thursday, June 01, 2006 6:00 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika Zdravo! > Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo? Ne predavanjih kombinatorike. > Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete resevale pri TS-u, > takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo privilegiranih :) Hja. Jih je potrebno obiskovati. Mitar
