Zdej ga pa mal nehi lomt!

Ankete se izpolnjujejo za eno leto za nazaj, tko da res ne vem kdaj smo mel
mi priloznost povedat kaj si mislimo o njem.

Pa dvolicnost se rece tud temu kar je profesor naredu, ker ni reku, da
mogoce ne bo spraseval, ampak da sigurno ne bo spraseval. Na zacetku leta se
res se ni mogu odlocit (razumljivo, glede na to, da je mel skos macka), pred
zadnjim kolokvijem pa je blo dogovorjeno, da bosta na kolokviju dve
teoreticni vprasanji in da zaradi tega ne bo pisanja teorije, oziroma
ustnega sprasevanja. Tako, da mene on jutri ne bo spraseval, ce pa me bo pa
mi bo v najvecje veselje razlagat v kaksno zadoscenje mi je bilo na
predavanjih gledat profesorja z glavobolom, ki je prosil studente, da
namesto njega podajajo snov.

In ne, profesor se ne more kadarkoli odlociti, da bo preverjal znanje, se
posebej pa ne v roku enega dne.

Lp Nejc

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Mitar
Sent: Thursday, June 01, 2006 5:25 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Re: kombinatorika

Zdravo!

> Kje je zdej una mojca galunova s študentskim svetom?
> Komu in kje oddam pritožbo čez delovanje profesorja?

Ko ste pa imeli moznost izponjevati ankete, pa ste ga vsi lepo
ocenjevali. Sedaj pa imate. Za njega veljajo predvsem FMF ankete, saj je
tam zaposlen.

Vi se tudi tako lepo po vetru obracate. Dokler je izgledalo, da boste
kaj od tega lahko imeli, se niste nic pritozevali. Sedaj pa se bi kar
zaceli pritozevati cez njegovo delo, ko se je odlocil, da bo preverjal
znanje.

Temu se rece dvolicnost.

Profesor se lahko vedno odloci, da bo preverjal znanje. Tudi ce prvo
rece, da ga verjetno ne bo. Ker lahko opazi, da se teorije nismo naucili
in da zeli, da se bi jo. In tu opravlja samo svoje delo.

Torej ce bi vi ankete izpolnjevali tako, da bi odrazale resnicno stanje,
potem bi se z njimi lahko kaj delalo. Glede na to, da pa jih uporabljate
le kot sredstvo izsiljevanja, pa so zaradi tega popolnoma nekoristne za
karkoli, ker ne odrazajo realnega stanja.


Mitar



Reply via email to