kakor jst vem so predavanja NEOBVEZNA, zato lahko
posameznik hodi ali pa ne. Nekdo ne hodi, ker se mu ne
da, nekateri zato ker počne kaj bolj pametnega, spet
tretji pa zato ne, ker so predavanja slaba in od njih
ne odnese nič...zato so ankete stvar, ki bi jih
morali izpolnjevati VSI. In temu primerno se jih
potemtakem naj ne rešuje med predavanji, ampak naj se
jih magar pošlje vsakemu študentu domov oz recimo ob
samem vpisu v višji letnik.



--- Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Zdravo!
> 
> > Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo?
> 
> Ne predavanjih kombinatorike.
> 
> > Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete
> resevale pri TS-u,
> > takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo
> privilegiranih :)
> 
> Hja. Jih je potrebno obiskovati.
> 
> 
> Mitar
> 
> 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to