Mene je vprasal permutacije, mu bleknem narobe (2^n), pa se mi zacne
smejat in rece "da vas ni sram!"... Potem mu povem pravilno in se, da
sem mel ze v srednji probleme s tem - on prijavi, da on tud in da jih
ima se vedno O_o

Potem sem mu rekel, da se spomnim v glavnem snov z drugega kolokvija,
pa mi je dal za resit en izi trdnjavski polinom (3x3 sahovnica, kotni
kvadrati in pa center so dovoljeni, ostali 4 pa ne), ter eno tisto
ciklicno zadevo (id, (1234), (12)(34), (1)(234))... to sem mu resil,
in adijo.

--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to