Mene je vprasal permutacije, mu bleknem narobe (2^n), pa se mi zacne smejat in rece "da vas ni sram!"... Potem mu povem pravilno in se, da sem mel ze v srednji probleme s tem - on prijavi, da on tud in da jih ima se vedno O_o
Potem sem mu rekel, da se spomnim v glavnem snov z drugega kolokvija, pa mi je dal za resit en izi trdnjavski polinom (3x3 sahovnica, kotni kvadrati in pa center so dovoljeni, ostali 4 pa ne), ter eno tisto ciklicno zadevo (id, (1234), (12)(34), (1)(234))... to sem mu resil, in adijo. -- lp, Domen Gostincar
