Ideja izvira iz dejstva, da ga je nemalokrat zjutraj bolela glava in da dvomim, da gre za kronicne migrene, ker v takem primeru ima, tako kot v vsaki drugi sluzbi, moznost vzeti bolnisko. Ne vidim drugega razloga, zakaj bi ga bolela glava in bi kljub temu se pojavil na faksu, potem pa prosil studente, da snov podajajo namesto njega.
LP Nejc Ps1: Ce uporabljas droge si narkoman in pika!!! Tudi ce je 'samo' trava -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Vrcko Sent: Friday, June 02, 2006 4:08 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika Mene pa zanima od kje ideja, da je dr.Škrekovski skos bodisi nabit, bodisi zmačkan?!? LP! p.s.1: Upam, da niste kot stare babe, ko vidijo mladino, ki kadi pa pravi ena drugi:"Lej, lej! Markomani! Mafijo si v žile bulajo!" ;) p.s.2: Pa lep vikend vsem! On 6/2/06, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zato ker mi je blo receno, da se mi ne bo treba se za ustnega ucit in bi > rad > da se enkrat za spremembo tud nadvsevedni profesorji drzijo svoje besede. > Ceprav je v konkretnem primeru cist mozno da je mel tud ko je to reku > macka > in se ne spomne. > > LP Nejc > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > RideR > Sent: Friday, June 02, 2006 3:41 PM > To: 'FRIClist' > Subject: RE: [Friclist] kombinatorika > > Adijo! > > Zakaj bi se pa prtožval, zdej zarad tega, ker si bil vprašan neki > osnovnga, > kar si itaq mogu vedet. > > LP, Blaž.H > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Mojca > Galun-rutka > Sent: Friday, June 02, 2006 9:46 AM > To: FRIClist > Subject: [Friclist] kombinatorika > > Zivjo! > > Zaradi opravičenosti ustnega izpita, se niste želeli pritožiti na > začetku leta. Prav tako ste kot sem slišala > nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa > za fmf). > > To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa > zavedajte, da je to lista in pogovora tu > ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napiše pritožbo in jo > naslovi na študentski svet. > Notri se naj realno opiše stanje, jaz pa bom reč posredovala naprej in > poskrbela, da se bo ukrepalo. > > Še enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim, > da se napiše resna reč, ker > če ne drugega jest bom vedela kdo je napisal. > > Pa še to. Od včeraj ko smo vas prosili za pomoč (gre se tudi za vas, saj > je bo bodoči dekan odločal > o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem študiju in > priznavanju vaše diplome) se ni javil > nihče. Pa ne rečt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da > stik s profesorji vedno pomeni plus. > Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko > se vas kaj prosi je resno in ima > svoj namen. > > Torej pokažite vsaj to resnost, da dobim uradno pritožbo. Lahko kar na > mail. V primeru, da v celem letniku > ne bo junaka, se ne nameravam pritožiti, ker bo smatrala, da zadeva ni > resna > lp > > Mojca > > > > __________ NOD32 1.1575 (20060602) Information __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > http://www.eset.com > > > > > > -- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
