škrekovski je kreten in pika!

da prideš v ljubljano samo zaradi tega, ker on pač veliko stvari reče (a ne, Nejc) in potem čakaš da se on sprdne kaj bo naslednje. Ker je namreč vmes hodil ven gledat, koliko nas je še in je vsakič povedal, da naj gremo raje domov. Da je ustne končal z grožnjo, da bo vse naslednje samo še pometal oz. jim bo nižal oceno, je pa itak samoumevno (ali pač) ?

In ko smo ga prosili, če bi le lahko še tistih 5 vprašal (kolikor nas je še ostalo, navkljub grožnjam), je po njegovi stari navadi zajamral, da ne more ker je bolan, ga strašno boli glava in se nasploh slabo počuti. ko pa smo mu še omenili, da pač nismo skoz v ljubljani pa je pripomnil, da naj pridemo pa oktobra naokoli, ko bomo itak na faksu.

mogoče samo ne razumem tako "inteligentnih" ljudi, ampak vseeno se mi zdi da je kreten!

in ja, k njemu ne pridem pred oktobrom.

lp, Pater
----- Original Message ----- From: "Mojca Galun-rutka" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Friday, June 02, 2006 9:45 AM
Subject: [Friclist] kombinatorika


Zivjo!

Zaradi opravičenosti ustnega izpita, se niste želeli pritožiti na
začetku leta. Prav tako ste kot sem slišala
nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa
za fmf).

To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa
zavedajte, da je to lista in pogovora tu
ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napiše pritožbo in jo
naslovi na študentski svet.
Notri se naj realno opiše stanje, jaz pa bom reč posredovala naprej in
poskrbela, da se bo ukrepalo.

Še enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim,
da se napiše resna reč, ker
če ne drugega jest bom vedela kdo je napisal.

Pa še to. Od včeraj ko smo vas prosili za pomoč (gre se tudi za vas, saj
je  bo bodoči dekan odločal
o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem študiju in
priznavanju vaše diplome) se ni javil
nihče. Pa ne rečt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da
stik s profesorji vedno pomeni plus.
Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko
se vas kaj prosi je resno in ima
svoj namen.

Torej pokažite vsaj to resnost, da dobim uradno pritožbo. Lahko kar na
mail. V primeru, da v celem letniku
ne bo junaka, se ne nameravam pritožiti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna
lp

Mojca




__________ NOD32 1.1574 (20060601) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com



Reply via email to