Glede ustnega, zadeva je cist enostavna in ne sprasuje nic prevec hudega ampak zelo zelo osnovne zadeve.
Pri sprasevanju pomaga, ni treba vedet vse napamet in samo treba zadevo razumet. Do sedaj, se mi zdi, da noben ni padel. Da se tudi zmenit za kak drug termin.
