Zdaj so ocene ze vpisane. Glede zamude - ko sem sel na faks, mi je bilo
receno, da so sele danes dobili ocene v studentsko pisarno...

On 14/08/06, Eva Verstovšek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ekola, za vse tiste, ki še nimate vpisane
kombinatorike...

Tole je poslal Riste danes (14.8.06):

Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo
studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo med
12h in 13h?

lp,
skrekovski

Lp Anja



___________________________________________________________
Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version is radically easier to use"
– The Wall Street Journal
http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to