Zdaj so ocene ze vpisane. Glede zamude - ko sem sel na faks, mi je bilo receno, da so sele danes dobili ocene v studentsko pisarno...
On 14/08/06, Eva Verstovšek <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ekola, za vse tiste, ki še nimate vpisane kombinatorike... Tole je poslal Riste danes (14.8.06): Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo med 12h in 13h? lp, skrekovski Lp Anja ___________________________________________________________ Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version is radically easier to use" – The Wall Street Journal http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
-- lp, Domen Gostincar
