Zdravo!

No fanta, mogoce pa bi lahko preprosto imela skupaj predavanje in je.
Vsak pojasni kaj je naredil, zakaj je to naredil, koliko ga je stalo in
potem se debata. In ze imamo nekaj zanimivega.


Mitar

Reply via email to