Zdravo! No fanta, mogoce pa bi lahko preprosto imela skupaj predavanje in je. Vsak pojasni kaj je naredil, zakaj je to naredil, koliko ga je stalo in potem se debata. In ze imamo nekaj zanimivega.
Mitar
Zdravo! No fanta, mogoce pa bi lahko preprosto imela skupaj predavanje in je. Vsak pojasni kaj je naredil, zakaj je to naredil, koliko ga je stalo in potem se debata. In ze imamo nekaj zanimivega.
Mitar