Hvala Mojca!

On Thu, 2006-12-07 at 15:49 +0100, Mojca Galun wrote:
> 
> Vidim, da je mela asistentka ogromno problemov z samo tehniko in za to
> ni kriva ona. 

Potem naj vsaj pove, da ima probleme taksne in drugacne .. kar bi se
nekako razumel je, ce bi bila pripravljena odgovoriti vsaj na kaksen
mail. To, pa da zignorira tri moje maile v tednu in se dva dveh
sosolcev, pa mislim da je kaplja cez rob..

a.


Reply via email to