Sploh nimam takega obcutka, sej nic ne leti name. Jaz sem samo
stukturirano napisala kaj sem se z njo menla.
Problem je v tem, da mene ni blo pri teh vajah in k sva tm sedele je vse
kar sem jest vidla to,
da je hotla slisat pripombe in ideje, jaz pa preprosto nisem znala
povedat kaj bi blo boljs.
Ker nimam ne pojma o pvisu ne o vasih vajah.
Alenka je pa z Lotusom delala ze v prejsnji sluzbi in mislim, da ga
obvlada.
Celo noc se je pa zezala z vsemi stvarmi, ker ji je disk crknil.
Tko da kar se tehnicnih stvari tice, bom poskrbela, da bojo popravljene.
Kar se tice pa ostalega,
ce mislite, da je dejansko v njej problem, se bo moral pa en it tja z
mano pogovarjat, k je bil
na vseh vajah in bo lahko komentiral stvari.
Pa ne rect, da bi lahko s seboj nosila projektor. Mislim nekej so
stvari, ki so jih dolzni narest,
nekej pa je kar bi lahko. Ce bi se kdo ponudil,da bi ji ga nesel, bi ga
najbrz tut ona znala zrihtat.
Mislim, da bi se dalo stvari zelo izboljsat, ce bi se z njo pogovorili.
In jest sem pripravljena se it
z jo pogovarjat se enkrat, ce bo sel kdo zraven, k ve o cem tece beseda.
Ker jaz o tem nimam pojma.
lp
Mojca