Sploh nimam takega obcutka, sej nic ne leti name. Jaz sem samo
stukturirano napisala kaj sem se z njo menla.
Problem je v tem, da mene ni blo pri teh vajah in k sva tm sedele je vse
kar sem jest vidla to,
da je hotla slisat pripombe in ideje, jaz pa preprosto nisem znala
povedat kaj bi blo boljs.
Ker nimam ne pojma o pvisu ne o vasih vajah.
Alenka je pa z Lotusom delala ze v prejsnji sluzbi in mislim, da ga
obvlada.
Celo noc se je pa zezala z vsemi stvarmi, ker ji je disk crknil.

No potem je pa delala tipično napako nekoga ki določeno stvar lahko zelo
obvlada. Čeprav sem drugega mnenja, da potem te stvari ne zna razložiti na
preprost način začetnikom.

Reply via email to