Za vse ki vas ni bilo danes pri predmetu OS je prof. Robič povedal nekaj sprememb za seminarske.
Vem da boste vsi skakali od veselja, jaz sem se namreč komaj zadržal na predavanjih :) Ker je letos odpadlo veliko število ur OS, bo profesor predaval do konca predavanj, le tako mu bo uspelo odpradavati celotno snov. Zato za nas ne bo ostalo časa za zagovore (škoda) :) Tako bomo mogli oddati sprintane zadeve (nisem siguren če bo moglo bit res na papirju ali v e-obliki) do zadnjega tedna predavanj v tem semestru (mislim da je reku 12. 1. 2007). Lahko se mu odda na predavanjih ali pa na govorilnih urah. Reku je naj ga ne lovimo potem po hodnikih. Na ustnem pa bomo mogli potem s sabo prinesti še 1x sprintane zadeva da bo kej vprašal verjetno iz njih. Za 3. letnike kateri imajo ta predmet pa bodo imeli zagovore v naslednjem semestru pri nekem drugem Robičevem predmetu, ravno tako velja za 4. letnik LS. LP MIHA
