Prosil bi ce mi lahko pisete vprasanja katera vas zanimajo glede
lotusa. Poleg tega pa sem zasledil da asistentka ni odgovarjala na
maile. Bi lahko te maile dobil?

Namrec naslednji teden gremo do nje. Pa da imamo pol argumente.

Reply via email to