On 12/13/06, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Študent ima 3x letno pravico do opravljanja izpita. Izpit pomeni možnost
doseganja 100% na posameznem izpitnem roku. Kar pomeni zagotavljanje
opravljanja vseh delov izpita vsaj 3x letno. Po logiki odvisnosti
zgornjega odstavka, gospa krši zakon.

lp,


Hja, tudi pomoje imaš point.

LP,
Matjaž

Sašo Knap wrote:
> Samo meni se pa zdi tole premikanje datuma po eni strani tudi ne ravno
> pravično. Recimo, da si do zadnjega trenutka delal PVIS domačo nalogo
> in tako ti je ostalo manj časa za učit za kolokvij od OM in posledično
> zato bo rezultat slabši... Se pravi, tisti, ki se je raje učil za
> kolokvij in je pustil pvis za "enkrat drugič", ima zdaj še eno možnost
> zaradi "tehničnih težav"? Meni se to sicer ne zdi ravno najbolj fer do
> nekaterih. Prestavitveni rok bi moral biti objavljen potem že v (vsaj)
> v ponedeljek, ker tehnične težave so bile že takrat.
>
> Ni kritika ali zgražanje tole, samo mnenje - razmišljanje z druge
strani.
>
> ----- Original Message ----- From: "Miha Sinkovec"
> <[EMAIL PROTECTED]>
> To: "FRIClist" <[email protected]>
> Sent: Wednesday, December 13, 2006 12:47 PM
> Subject: [Friclist] [inf] PVIS
>
>
>> S strani PVIS-a:
>>
>> Domača naloga (rok za oddajo* 12.01.2007* - izdela jo vsak posameznik,
>> *domača nalogaje obvezna!*)
>> Zaradi tehničnih težav z učilnico LRI4 je rok za oddajo domače
>> naloge podaljšan do 12.01.2007. Vsi, ki ste svoje zbirke že
>> namestili na strežnik Pelikan, jih do takrat lahko še dopolnite. Vsi,
>> ki ste
>> mi nalogo zaradi tehničnih težav poslali kot priponko ali link na moj
>> elektronski naslov, do novega roka ustrezno namestite na strežnik
>> Pelikan in
>> pošljite link na svojo nalogo preko Lotus Notes elektronske pošte.
>>
>
>
>
>
> __________ NOD32 1919 (20061213) Information __________
>
> This message was checked by NOD32 antivirus system.
> http://www.eset.com
>
>
>



Reply via email to