Aha. Super! Tak da imamo zdaj 1 mesec časa, da se SAMI naučimo Lotus Notes,
ker je pač ženska nesposobna. Ali bojo morebiti tudi vnovične vaje? :)

lp


On 12/13/06, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

On 12/13/06, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Študent ima 3x letno pravico do opravljanja izpita. Izpit pomeni možnost
> doseganja 100% na posameznem izpitnem roku. Kar pomeni zagotavljanje
> opravljanja vseh delov izpita vsaj 3x letno. Po logiki odvisnosti
> zgornjega odstavka, gospa krši zakon.
>
> lp,


Hja, tudi pomoje imaš point.

LP,
Matjaž

Sašo Knap wrote:
> > Samo meni se pa zdi tole premikanje datuma po eni strani tudi ne ravno
> > pravično. Recimo, da si do zadnjega trenutka delal PVIS domačo nalogo
> > in tako ti je ostalo manj časa za učit za kolokvij od OM in posledično
> > zato bo rezultat slabši... Se pravi, tisti, ki se je raje učil za
> > kolokvij in je pustil pvis za "enkrat drugič", ima zdaj še eno možnost
> > zaradi "tehničnih težav"? Meni se to sicer ne zdi ravno najbolj fer do
> > nekaterih. Prestavitveni rok bi moral biti objavljen potem že v (vsaj)
> > v ponedeljek, ker tehnične težave so bile že takrat.
> >
> > Ni kritika ali zgražanje tole, samo mnenje - razmišljanje z druge
> strani.
> >
> > ----- Original Message ----- From: "Miha Sinkovec"
> > <[EMAIL PROTECTED]>
> > To: "FRIClist" <[email protected]>
> > Sent: Wednesday, December 13, 2006 12:47 PM
> > Subject: [Friclist] [inf] PVIS
> >
> >
> >> S strani PVIS-a:
> >>
> >> Domača naloga (rok za oddajo* 12.01.2007* - izdela jo vsak
posameznik,
> >> *domača nalogaje obvezna!*)
> >> Zaradi tehničnih težav z učilnico LRI4 je rok za oddajo domače
> >> naloge podaljšan do 12.01.2007. Vsi, ki ste svoje zbirke že
> >> namestili na strežnik Pelikan, jih do takrat lahko še dopolnite. Vsi,
> >> ki ste
> >> mi nalogo zaradi tehničnih težav poslali kot priponko ali link na moj
> >> elektronski naslov, do novega roka ustrezno namestite na strežnik
> >> Pelikan in
> >> pošljite link na svojo nalogo preko Lotus Notes elektronske pošte.
> >>
> >
> >
> >
> >
> > __________ NOD32 1919 (20061213) Information __________
> >
> > This message was checked by NOD32 antivirus system.
> > http://www.eset.com
> >
> >
> >
>
>
>

Reply via email to