Se strinjam!
Naj se ji tudi to omeni.
Potem naj se ji pa dopove, da mora pustit zagovor domače naloge ob
vsakem zagovoru seminarjev. Dokler je domača naloga pogoj za seminar,
seminar pa vpliva na oceno.
Študent ima 3x letno pravico do opravljanja izpita. Izpit pomeni možnost
doseganja 100% na posameznem izpitnem roku. Kar pomeni zagotavljanje
opravljanja vseh delov izpita vsaj 3x letno. Po logiki odvisnosti
zgornjega odstavka, gospa krši zakon.
lp,
Sašo Knap wrote:
Samo meni se pa zdi tole premikanje datuma po eni strani tudi ne ravno
pravično. Recimo, da si do zadnjega trenutka delal PVIS domačo nalogo
in tako ti je ostalo manj časa za učit za kolokvij od OM in posledično
zato bo rezultat slabši... Se pravi, tisti, ki se je raje učil za
kolokvij in je pustil pvis za "enkrat drugič", ima zdaj še eno možnost
zaradi "tehničnih težav"? Meni se to sicer ne zdi ravno najbolj fer do
nekaterih. Prestavitveni rok bi moral biti objavljen potem že v (vsaj)
v ponedeljek, ker tehnične težave so bile že takrat.
Ni kritika ali zgražanje tole, samo mnenje - razmišljanje z druge strani.
----- Original Message ----- From: "Miha Sinkovec"
<[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, December 13, 2006 12:47 PM
Subject: [Friclist] [inf] PVIS
S strani PVIS-a:
Domača naloga (rok za oddajo* 12.01.2007* - izdela jo vsak posameznik,
*domača nalogaje obvezna!*)
Zaradi tehničnih težav z učilnico LRI4 je rok za oddajo domače
naloge podaljšan do 12.01.2007. Vsi, ki ste svoje zbirke že
namestili na strežnik Pelikan, jih do takrat lahko še dopolnite. Vsi,
ki ste
mi nalogo zaradi tehničnih težav poslali kot priponko ali link na moj
elektronski naslov, do novega roka ustrezno namestite na strežnik
Pelikan in
pošljite link na svojo nalogo preko Lotus Notes elektronske pošte.
__________ NOD32 1919 (20061213) Information __________
This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com