Samo meni se pa zdi tole premikanje datuma po eni strani tudi ne ravno
pravično. Recimo, da si do zadnjega trenutka delal PVIS domačo nalogo in
tako ti je ostalo manj časa za učit za kolokvij od OM in posledično zato bo
rezultat slabši... Se pravi, tisti, ki se je raje učil za kolokvij in je
pustil pvis za "enkrat drugič", ima zdaj še eno možnost zaradi "tehničnih
težav"? Meni se to sicer ne zdi ravno najbolj fer do nekaterih.
Prestavitveni rok bi moral biti objavljen potem že v (vsaj) v ponedeljek,
ker tehnične težave so bile že takrat.
Ni kritika ali zgražanje tole, samo mnenje - razmišljanje z druge strani.
----- Original Message -----
From: "Miha Sinkovec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, December 13, 2006 12:47 PM
Subject: [Friclist] [inf] PVIS
S strani PVIS-a:
Domača naloga (rok za oddajo* 12.01.2007* - izdela jo vsak posameznik,
*domača nalogaje obvezna!*)
Zaradi tehničnih težav z učilnico LRI4 je rok za oddajo domače
naloge podaljšan do 12.01.2007. Vsi, ki ste svoje zbirke že
namestili na strežnik Pelikan, jih do takrat lahko še dopolnite. Vsi, ki
ste
mi nalogo zaradi tehničnih težav poslali kot priponko ali link na moj
elektronski naslov, do novega roka ustrezno namestite na strežnik Pelikan
in
pošljite link na svojo nalogo preko Lotus Notes elektronske pošte.