vprasanje: zakaj funkcija @setField ne spremeni vrednosti polja, ko se polje shrani? (v dokumentu, ki ga zelim shraniti je vrednost popravljena - prava, v shranjenem dokumentu pa je default vrednost polja)

sicer vem odgovor, sam lahko bi pa tudi ona kej pokomentirala tole (ne pa da vrzem 3 dni stran, ker ne vidm razloga zakaj ne dela)

lp, Pater

----- Original Message ----- From: "Miha Sinkovec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, December 13, 2006 2:31 PM
Subject: Re: [Friclist] [inf] PVIS


Prosil bi ce mi lahko pisete vprasanja katera vas zanimajo glede
lotusa. Poleg tega pa sem zasledil da asistentka ni odgovarjala na
maile. Bi lahko te maile dobil?

Namrec naslednji teden gremo do nje. Pa da imamo pol argumente.



Reply via email to