vprasanja:
Ko smo delali domaco nalogo, smo morali izvesti narocilnico. Kako
naredim dinamicno dodajanje izdelkov v narocilnico? Kako zlistam tabelo
z vsemi vnesenimi produkti?
Kako ji prilepim link do svoje baze, saj menu, ki ga je napisala v
navodila ne obstaja!
Kako naredit, da se v posameznem viewu ne prikazujejo prazne vrednosti -
torej način select from forma?
Bom se dodal.
lp,
Tomaz Paternoster wrote:
vprasanje: zakaj funkcija @setField ne spremeni vrednosti polja, ko se
polje shrani? (v dokumentu, ki ga zelim shraniti je vrednost
popravljena - prava, v shranjenem dokumentu pa je default vrednost polja)
sicer vem odgovor, sam lahko bi pa tudi ona kej pokomentirala tole (ne
pa da vrzem 3 dni stran, ker ne vidm razloga zakaj ne dela)
lp, Pater
----- Original Message ----- From: "Miha Sinkovec"
<[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, December 13, 2006 2:31 PM
Subject: Re: [Friclist] [inf] PVIS
Prosil bi ce mi lahko pisete vprasanja katera vas zanimajo glede
lotusa. Poleg tega pa sem zasledil da asistentka ni odgovarjala na
maile. Bi lahko te maile dobil?
Namrec naslednji teden gremo do nje. Pa da imamo pol argumente.
__________ NOD32 1919 (20061213) Information __________
This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com