Loto. :P
On 1/6/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dobro vprasanje je zakaj glavni programer zapusti svoje delo sredi
projekta(ce ni kaksna resna zadeva kot bolezen-da ne nastevam kaj hujsega).
Ce se spomnimo predavanj predmeta vodenje projektov to ni priporocljivo
:D... ali drugace: podjetje si tega ne bi smelo privosciti.
On 1/6/07, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A ni mal smešn da greš glavnega programerja iskat na Faks kjer folk nima
> dost izkušenj? Drgač pa pomojem delovno mesto ki je odprto ni za glavnega
> programerja...
>
> LP, Domen
>
> On 1/6/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Tudi če gre za neto je delo glavnega programerja zelo zelo naporno,
> > bistveno
> > bolj kot si lahko kdo misli in je to popolnoma upravičen znesek za enega
> > ki
> > je sposoben opravljati tako delo - vedet je tudi treba da za to delovno
> > mesto ne more pridet kar vsak ki je naredil seminarsko v .net pri IS.
> >
> >
> >
> > Sploh pa informacija 400k nič ne pove, tu je lahko vštet tudi prevoz,
> > malica
> > itd..
> >
> >
> >
> > LP
> >
> >
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED]
> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
> Behalf
> > Of Matjaz Horvat
> > Sent: 6. januar 2007 16:10
> > To: FRIClist
> > Subject: Re: [Friclist] delo
> >
> >
> >
> > Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru
> >
> > potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna
> >
> > plača.
> >
> >
> >
> > Ajde kojn, pojasni. :-)))
> >
> >
> >
> > LP,
> >
> > Matjaz
> >
> >
> >
> > On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > > Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti
> redno
> >
> > > zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če
> imaš
> >
> > > status...
> >
> > > Pol pa računi... :)
> >
> > >
> >
> > > On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > > >
> >
> > > >
> >
> > > > Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj
> > ne
> >
> > > > na zacetku.
> >
> > > > Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?
> >
> > > > Numero Uno wrote:
> >
> > > >
> >
> > > > 25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je
> > problem?
> >
> > > > Andrej Furlan wrote:
> >
> > > >
> >
> > > > Jernej wrote:
> >
> > > > Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se
> > programer,
> >
> > > > najraje
> >
> > > > za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj
> >
> > > > 30ur na
> >
> > > > teden).
> >
> > > > Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
> >
> > > >
> >
> > > > Bruto ali neto? :-)
> >
> > > > Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo
> nekomu,
> > ki
> >
> > > > je
> >
> > > > ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
> >
> > > > Lp, Andrej
> >
> > > > __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________
> >
> > > > This message was checked by NOD32 antivirus system.
> >
> > > > [1]http://www.eset.com
> >
> > > >
> >
> > > > References
> >
> > > >
> >
> > > > 1. http://www.eset.com/
> >
> > > >
> >
> > >
> >
> > >
> >
> > >
> >
> > > --
> >
> > > Jernej Vrčko
> >
> > > Cesta 4.julija 62
> >
> > > 8270 Krško, Slovenija
> >
> > > GSM: 040 45 46 41
> >
> > > MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
> >
> > > SKYPE: kekecpasteta
> >
> > >
> >
> >
>