Jaz za 200k neto mesečno po končanem faksu, ne grem delat.

No ja... Ce imas izkusnje in veliko znanja potem si lahko 100% da ti
ne bo treba. Ce pa mislis, da te bo nekdo zaposlil in ti dal noro
placo, da se bos na delu sele zacel ucit tehnologije, ki jo bos potem
uporabljal, si se pa malo zmotil.
Govorim na splosno, da ne bos slucajno vzel stvari narobe...

lp Ales


On 1/6/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Tudi kasneje si lahko plačan na uro! Odvisno od dogovora in pogodbe.
Najbolje je fiksna osnova + ure.
Prek študenta za resno firmo nisi vreden kaj dosti! Si dokaj brez
izkušenj + kadarkoli se lahko posloviš od firme. Potem pa iščejo novega
vodilnega programerja ;)

Drugače pa za moje pojme vodilni programer v podjetju dobi 600k neto
plače. Odvisno seveda od projektov in uspešnosti podjetja.
Jaz za 200k neto mesečno po končanem faksu, ne grem delat.

lp,






Jernej Vrcko wrote:
> Ja... :)
> ...je bruto in seveda to pride neravno blesteča plača, če NISI plačan
> na uro
> prek študenta. Prek študenta pa ti država nič ne vzame, razen na koncu
> leta
> :)
>
> On 1/6/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru
>> potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna
>> plača.
>>
>> Ajde kojn, pojasni. :-)))
>>
>> LP,
>> Matjaz
>>
>> On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> > Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti
>> redno
>> > zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če
>> imaš
>> > status...
>> > Pol pa računi... :)
>> >
>> > On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> > >
>> > >
>> > >    Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj
>> ne
>> > >    na zacetku.
>> > >    Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?
>> > >    Numero Uno wrote:
>> > >
>> > >      25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je
>> problem?
>> > >      Andrej Furlan wrote:
>> > >
>> > >         Jernej wrote:
>> > >      Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se
>> programer,
>> > >      najraje
>> > >      za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj
>> > >      30ur na
>> > >      teden).
>> > >      Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
>> > >
>> > >         Bruto ali neto? :-)
>> > >         Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo
>> nekomu,
>> ki
>> > >      je
>> > >         ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
>> > >         Lp, Andrej
>> > >      __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________
>> > >      This message was checked by NOD32 antivirus system.
>> > >      [1]http://www.eset.com
>> > >
>> > > References
>> > >
>> > >    1. http://www.eset.com/
>> > >
>> >
>> >
>> >
>> > --
>> > Jernej Vrčko
>> > Cesta 4.julija 62
>> > 8270 Krško, Slovenija
>> > GSM: 040 45 46 41
>> > MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
>> > SKYPE: kekecpasteta
>> >
>>
>
>
>



Reply via email to