Dobro vprasanje je zakaj glavni programer zapusti svoje delo sredi
projekta(ce ni kaksna resna zadeva kot bolezen-da ne nastevam kaj hujsega).
Ce se spomnimo predavanj predmeta vodenje projektov to ni priporocljivo
:D... ali drugace: podjetje si tega ne bi smelo privosciti.

On 1/6/07, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

A ni mal smešn da greš glavnega programerja iskat na Faks kjer folk nima
dost izkušenj? Drgač pa pomojem delovno mesto ki je odprto ni za glavnega
programerja...

LP, Domen

On 1/6/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tudi če gre za neto je delo glavnega programerja zelo zelo naporno,
> bistveno
> bolj kot si lahko kdo misli in je to popolnoma upravičen znesek za enega
> ki
> je sposoben opravljati tako delo - vedet je tudi treba da za to delovno
> mesto ne more pridet kar vsak ki je naredil seminarsko v .net pri IS.
>
>
>
> Sploh pa informacija 400k nič ne pove, tu je lahko vštet tudi prevoz,
> malica
> itd..
>
>
>
> LP
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
Behalf
> Of Matjaz Horvat
> Sent: 6. januar 2007 16:10
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] delo
>
>
>
> Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru
>
> potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna
>
> plača.
>
>
>
> Ajde kojn, pojasni. :-)))
>
>
>
> LP,
>
> Matjaz
>
>
>
> On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti
redno
>
> > zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če
imaš
>
> > status...
>
> > Pol pa računi... :)
>
> >
>
> > On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > >
>
> > >
>
> > >    Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj
> ne
>
> > >    na zacetku.
>
> > >    Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?
>
> > >    Numero Uno wrote:
>
> > >
>
> > >      25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je
> problem?
>
> > >      Andrej Furlan wrote:
>
> > >
>
> > >         Jernej wrote:
>
> > >      Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se
> programer,
>
> > >      najraje
>
> > >      za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj
>
> > >      30ur na
>
> > >      teden).
>
> > >      Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
>
> > >
>
> > >         Bruto ali neto? :-)
>
> > >         Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo
nekomu,
> ki
>
> > >      je
>
> > >         ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
>
> > >         Lp, Andrej
>
> > >      __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________
>
> > >      This message was checked by NOD32 antivirus system.
>
> > >      [1]http://www.eset.com
>
> > >
>
> > > References
>
> > >
>
> > >    1. http://www.eset.com/
>
> > >
>
> >
>
> >
>
> >
>
> > --
>
> > Jernej Vrčko
>
> > Cesta 4.julija 62
>
> > 8270 Krško, Slovenija
>
> > GSM: 040 45 46 41
>
> > MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
>
> > SKYPE: kekecpasteta
>
> >
>
>

Reply via email to